F28P550SJ6PMR
F28P550SJ6PMR Texas Instruments
tms320f28p559sg-q1
Виробник: Texas Instruments
32-bit Microcontrollers - MCU
на замовлення 984 шт:
Написати відгук
Description: C2000 32-BIT MCU WITH 1X C28X +, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 64-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 150MHz, Program Memory Size: 1MB (1M x 8), RAM Size: 133K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: C28x, Data Converters: A/D 28x12b SAR; D/A 1x12b, Core Size: 32-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.8V ~ 3.63V, Connectivity: CANbus, I2C, SCI, SPI, UART/USART, USB, Peripherals: AES, Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 64-LQFP (10x10), Number of I/O: 17.
Інші пропозиції F28P550SJ6PMR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F28P550SJ6PMR F28P550SJ6PMR Виробник : Texas Instruments tms320f28p559sg-q1 MCU 32-bit C28x RISC 1MB Flash 1.2V/3.3V 64-Pin LQFP T/R
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 64-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 150MHz
Program Memory Size: 1MB (1M x 8)
RAM Size: 133K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Core Processor: C28x
Data Converters: A/D 28x12b SAR; D/A 1x12b
Core Size: 32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.8V ~ 3.63V