F28P550SJ6PNAR
F28P550SJ6PNAR Texas Instruments
tms320f28p550sj.pdf?ts=1745318124187&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTMS320F28P550SJ%252Fpart-details%252FF28P550SJ6PNAR%253FkeyMatch%253DF28P550SJ6PNAR%2526tisearch%253Duniversal_search%2526usecase
Виробник: Texas Instruments
32-bit Microcontrollers - MCU C2000 32-bit MCU with 1x C28x + 1x CLA, 150MHz, 1.1MB flash, 5x ADCs, CLB, AES and NPU
на замовлення 696 шт:
Написати відгук
Description: C2000 32-BIT MCU WITH 1X C28X +, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 80-TQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 150MHz, Program Memory Size: 1MB (1M x 8), RAM Size: 133K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: C28x, Data Converters: A/D 28x12b SAR; D/A 1x12b, Core Size: 32-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.8V ~ 3.63V, Connectivity: CANbus, I2C, SCI, SPI, UART/USART, USB, Peripherals: AES, Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 80-TQFP (10x10), Number of I/O: 32.
Інші пропозиції F28P550SJ6PNAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F28P550SJ6PNAR Виробник : Texas Instruments tms320f28p550sj.pdf?ts=1745318124187&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTMS320F28P550SJ%252Fpart-details%252FF28P550SJ6PNAR%253FkeyMatch%253DF28P550SJ6PNAR%2526tisearch%253Duniversal_search%2526usecase C2000 32-Bit MCU with 150MHz 1.1MB Flash C28x CLA, Five ADCs, CLB, AES and NPU 80-TQFP -40 to 150
товару немає в наявності
товару немає в наявності
F28P550SJ6PNAR Виробник : Texas Instruments tms320f28p550sj.pdf?ts=1745318124187&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTMS320F28P550SJ%252Fpart-details%252FF28P550SJ6PNAR%253FkeyMatch%253DF28P550SJ6PNAR%2526tisearch%253Duniversal_search%2526usecase Description: C2000 32-BIT MCU WITH 1X C28X +
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 80-TQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 150MHz
Program Memory Size: 1MB (1M x 8)
RAM Size: 133K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Core Processor: C28x
Data Converters: A/D 28x12b SAR; D/A 1x12b
Core Size: 32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.8V ~ 3.63V
Connectivity: CANbus, I2C, SCI, SPI, UART/USART, USB
Peripherals: AES, Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 80-TQFP (10x10)
Number of I/O: 32
F28P550SJ6PNAR Виробник : TEXAS INSTRUMENTS tms320f28p550sj.pdf?ts=1745318124187&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTMS320F28P550SJ%252Fpart-details%252FF28P550SJ6PNAR%253FkeyMatch%253DF28P550SJ6PNAR%2526tisearch%253Duniversal_search%2526usecase Category: Texas Instruments microcontrollers
Description: IC: microcontroller; 150MHz; TQFP80; CAN,I2C,LIN,SPI,USART,USB
Type of integrated circuit: microcontroller
Mounting: SMD
Case: TQFP80
Operating temperature: -40...150°C
Supply voltage: 2.8...3.63V
Interface: CAN; I2C; LIN; SPI; USART; USB
Memory: 133kB RAM; 1088kB FLASH
Kind of core: 32-bit
Clock frequency: 150MHz