F28P550SJ6RSHR
F28P550SJ6RSHR Texas Instruments
tms320f28p550sj.pdf?ts=1741770744233&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTMS320F28P550SJ%252Fpart-details%252FF28P550SJ6RSHR%253FkeyMatch%253DF28P550SJ6RSHR%2526tisearch%253Duniversal_search%2526usecase
Виробник: Texas Instruments
Real-Time Microcontrollers
Написати відгук
Description: C2000 32-BIT MCU WITH 1X C28X +, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 56-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 150MHz, Program Memory Size: 1MB (1M x 8), RAM Size: 133K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: C28x, Data Converters: A/D 26x12b SAR; D/A 1x12b, Core Size: 32-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.8V ~ 3.63V, Connectivity: CANbus, I2C, SCI, SPI, UART/USART, USB, Peripherals: AES, Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 56-VQFN (7x7), Number of I/O: 15.
Інші пропозиції F28P550SJ6RSHR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F28P550SJ6RSHR F28P550SJ6RSHR Виробник : Texas Instruments tms320f28p550sj.pdf?ts=1741770744233&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTMS320F28P550SJ%252Fpart-details%252FF28P550SJ6RSHR%253FkeyMatch%253DF28P550SJ6RSHR%2526tisearch%253Duniversal_search%2526usecase Real-Time Microcontrollers
товару немає в наявності
F28P550SJ6RSHR F28P550SJ6RSHR Виробник : Texas Instruments tms320f28p550sj.pdf?ts=1741770744233&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTMS320F28P550SJ%252Fpart-details%252FF28P550SJ6RSHR%253FkeyMatch%253DF28P550SJ6RSHR%2526tisearch%253Duniversal_search%2526usecase Description: C2000 32-BIT MCU WITH 1X C28X +
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 56-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 150MHz
Program Memory Size: 1MB (1M x 8)
RAM Size: 133K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Core Processor: C28x
Data Converters: A/D 26x12b SAR; D/A 1x12b
Core Size: 32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.8V ~ 3.63V
Connectivity: CANbus, I2C, SCI, SPI, UART/USART, USB
Peripherals: AES, Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 56-VQFN (7x7)
Number of I/O: 15
F28P550SJ6RSHR F28P550SJ6RSHR Виробник : Texas Instruments tms320f28p550sj.pdf?ts=1741770744233&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTMS320F28P550SJ%252Fpart-details%252FF28P550SJ6RSHR%253FkeyMatch%253DF28P550SJ6RSHR%2526tisearch%253Duniversal_search%2526usecase 32-bit Microcontrollers - MCU C2000 32-bit MCU with 1x C28x + 1x CLA, 150MHz, 1.1MB flash, 5x ADCs, CLB, AES and NPU