F28P550SJ9PDT
F28P550SJ9PDT Texas Instruments
tms320f28p559sg-q1
Виробник: Texas Instruments
32-bit Microcontrollers - MCU C2000 32-bit MCU wit h 1x C28x + 1x CLA
на замовлення 499 шт:
Написати відгук
Description: C2000 32-BIT MCU, 1X C28X + 1X C, Packaging: Tray, Package / Case: 128-TQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 150MHz, Program Memory Size: 1MB (1M x 8), RAM Size: 133K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: C28x, Data Converters: A/D 39x12b SAR; D/A 1x12b, Core Size: 32-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.8V ~ 3.63V, Connectivity: CANbus, I2C, SCI, SPI, UART/USART, USB, Peripherals: AES, Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 128-TQFP (14x14), Number of I/O: 65.
Інші пропозиції F28P550SJ9PDT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F28P550SJ9PDT F28P550SJ9PDT Виробник : Texas Instruments tms320f28p559sg-q1 MCU 32-bit C28x RISC 1MB Flash 1.2V/3.3V 128-Pin TQFP Tray
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tray
Package / Case: 128-TQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 150MHz
Program Memory Size: 1MB (1M x 8)
RAM Size: 133K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Core Processor: C28x
Data Converters: A/D 39x12b SAR; D/A 1x12b
Core Size: 32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.8V ~ 3.63V