F28P550SJ9PDTR
F28P550SJ9PDTR Texas Instruments
tms320f28p550sj.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: C2000 32-BIT MCU, 1X C28X + 1X C
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 128-TQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 150MHz
Program Memory Size: 1MB (1M x 8)
RAM Size: 133K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Core Processor: C28x
Data Converters: A/D 39x12b SAR; D/A 1x12b
Core Size: 32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.8V ~ 3.63V
Connectivity: CANbus, I2C, SCI, SPI, UART/USART, USB
Peripherals: AES, Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 128-TQFP (14x14)
Number of I/O: 65
на замовлення 662 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: C2000 32-BIT MCU, 1X C28X + 1X C, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 128-TQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 150MHz, Program Memory Size: 1MB (1M x 8), RAM Size: 133K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: C28x, Data Converters: A/D 39x12b SAR; D/A 1x12b, Core Size: 32-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.8V ~ 3.63V, Connectivity: CANbus, I2C, SCI, SPI, UART/USART, USB, Peripherals: AES, Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 128-TQFP (14x14), Number of I/O: 65.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 789 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
F28P550SJ9PDTR
Додати до обраних Обраний товар
товару немає в наявності
F28P550SJ9PDTR F28P550SJ9PDTR Виробник : Texas Instruments tms320f28p550sj.pdf MCU 32-bit C28x RISC 1MB Flash 1.2V/3.3V 128-Pin TQFP T/R
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 128-TQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 150MHz
RAM Size: 133K x 8
Core Processor: C28x
Core Size: 32-Bit