Продукція > AMPHENOL ICC (FCI) > F3011B7H111032E200
F3011B7H111032E200
F3011B7H111032E200 Amphenol ICC (FCI)
ffc_fpc_050mm_f300_f301.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: FLEX CONNECTOR, P=0.50MM, H=2.00
Features: Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 50V
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 32
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.079" (2.00mm)
Locking Feature: Flip Lock
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Actuator Material: Polyamide (PA9T), Nylon 9T, Glass Filled
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm
Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled
Cable End Type: Tabbed, Tapered
Flat Flex Type: FFC, FPC
Connector/Contact Type: Contacts, Bottom
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FLEX CONNECTOR, P=0.50MM, H=2.00, Features: Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF), Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 50V, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 32, Pitch: 0.020" (0.50mm), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.079" (2.00mm), Locking Feature: Flip Lock, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Actuator Material: Polyamide (PA9T), Nylon 9T, Glass Filled, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled, Cable End Type: Tabbed, Tapered, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Bottom.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F3011B7H111032E200 Виробник : Amphenol Aorora ffc_fpc_050mm_f300_f301.pdf FFC & FPC Connectors Flex Connector, P=0.50mm, H=2.00mm, Right angle orientation, Flip type, ZIF, 32P ?Without Mylar