F320J476MAA
F320J476MAA Nichicon
F32.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 180mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 180mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції F320J476MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F320J476MAA F320J476MAA Виробник : Nichicon F32.pdf Description: CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V