F380J106MMA
F380J106MMA KYOCERA AVX
AVXC-S-A0017398403-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - F380J106MMA - CAP, TAN, POLYMER, 10UF, 6.3V, 0603
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 0.8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [1608-09 Metric]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.5ohm
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 224mA
Produktpalette: F38 Series
Hersteller-Größencode: M
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 0.85mm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F380J106MMA - CAPACITOR, TAN, POLYMER, 10UF, 6.3V, 0603, tariffCode: 85322900, Produkthöhe: 0.8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [1608-09 Metric], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.5ohm, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 10µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 224mA, Produktpalette: F38 Series, Hersteller-Größencode: M, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 0.85mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F380J106MMA F380J106MMA Виробник : KYOCERA AVX F38.pdf Description: CAP TANT POLY 10UF 6.3V 0603
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Кількість Ціна
F380J106MMA F380J106MMA Виробник : Kyocera AVX F38-3077541.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 10uF 6.3V 20% 0603 ESR=500 mOhm
Мінімальне замовлення: 7
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: M
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Мінімальне замовлення: 4
F380J106MMA F380J106MMA Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0017398403-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - F380J106MMA - CAPACITOR, TAN, POLYMER, 10UF, 6.3V, 0603
tariffCode: 85322900
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 224mA
Produktpalette: F38 Series
Hersteller-Größencode: M
Produktbreite: 0.85mm