Продукція > AVX > F380J106MMAAH3
F380J106MMAAH3
F380J106MMAAH3 AVX
F38-2400651.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 6.3V 10uF 20% 0603 ESR=200Ohm
на замовлення 214 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 10UF 6.3V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: M, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції F380J106MMAAH3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F380J106MMAAH3 F380J106MMAAH3 Виробник : KYOCERA AVX F38.pdf Description: CAP TANT POLY 10UF 6.3V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V