F380J106MSA
F380J106MSA KYOCERA AVX
F38.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 10UF 6.3V 0805
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 250mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F380J106MSA - Tantal-Polymer-Kondensator, 10 µF, ± 20%, 6.3 V, S, 0.25 ohm, 0805 [Metrisch 2012], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 0.8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch 2012], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.25ohm, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Kapazität: 10µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 424mA, Produktpalette: F38 Series, Hersteller-Größencode: S, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F380J106MSA F380J106MSA Виробник : KYOCERA AVX F38.pdf Description: KYOCERA AVX - F380J106MSA - Tantal-Polymer-Kondensator, 10 µF, ± 20%, 6.3 V, S, 0.25 ohm, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 0.8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch 2012]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.25ohm
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 424mA
Produktpalette: F38 Series
Hersteller-Größencode: S
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 449 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
F380J106MSA F380J106MSA Виробник : KYOCERA AVX F38.pdf Description: CAP TANT POLY 10UF 6.3V 0805
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: S
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Мінімальне замовлення: 6
F380J106MSA F380J106MSA Виробник : Kyocera AVX F38-3077541.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3V 10uF 20% 0805 ESR=250mOhms
Мінімальне замовлення: 6
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 424mA
Produktpalette: F38 Series
Hersteller-Größencode: S
productTraceability: No
Produktbreite: 1.25mm