F380J106MUA
F380J106MUA KYOCERA AVX Components
f38.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Polymer 10uF 6.3VDC U CASE 20%( 1.1 X 0.6 X 0.55mm) Undertab SMD 1106-06 1.5 Ohm 105°C T/R
на замовлення 7975 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 10UF 6.3V 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: U, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F380J106MUA F380J106MUA Виробник : Kyocera AVX F38-3077541.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3V 10uF 20% 0402 ESR=1500Ohm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
F380J106MUA F380J106MUA Виробник : KYOCERA AVX F38.pdf Description: CAP TANT POLY 10UF 6.3V 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: U
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: U
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V