Продукція > KYOCERA AVX > F380J686MSALZT
F380J686MSALZT
F380J686MSALZT KYOCERA AVX
F38.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 68UF 6.3V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 24000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 68UF 6.3V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: S, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F380J686MSALZT F380J686MSALZT Виробник : KYOCERA AVX Components f38.pdf Cap Tant Polymer 68uF 6.3VDC S CASE 20% (2 X 1.25 X 0.8mm) Undertab SMD 2012-09 0.2 Ohm 105°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 173
Мінімальне замовлення: 113
F380J686MSALZT F380J686MSALZT Виробник : KYOCERA AVX F38.pdf Description: CAP TANT POLY 68UF 6.3V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: S
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Мінімальне замовлення: 4
F380J686MSALZT F380J686MSALZT Виробник : Kyocera AVX F38-3077541.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 68uF 6.3V 20% 0805 ESR=200 mOhm