F380K476MSA
F380K476MSA KYOCERA AVX
F38.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 47UF 8V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 8 V
на замовлення 36000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 47UF 8V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: S, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 8 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F380K476MSA F380K476MSA Виробник : Kyocera AVX F38-3077541.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 8V 47uF 20% 0805 ESR=200ohm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
F380K476MSA F380K476MSA Виробник : KYOCERA AVX F38.pdf Description: CAP TANT POLY 47UF 8V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: S
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 8 V