F381A225MMA
F381A225MMA KYOCERA AVX Components
f38.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Polymer 2.2uF 10VDC M CASE 20%( 1.6 X 0.85 X 0.8mm) Undertab SMD 1608-09 0.5 Ohm 105°C T/R
на замовлення 23472 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 727
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 2.2UF 10V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: M, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F381A225MMA F381A225MMA Виробник : KYOCERA AVX Components f38.pdf Cap Tant Polymer 2.2uF 10VDC M CASE 20%( 1.6 X 0.85 X 0.8mm) Undertab SMD 1608-09 0.5 Ohm 105°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 484
F381A225MMA F381A225MMA Виробник : KYOCERA AVX F38.pdf Description: CAP TANT POLY 2.2UF 10V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 10 V
F381A225MMA F381A225MMA Виробник : Kyocera AVX F38-3077541.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 2.2uF 10V 20% 0603 ESR=500 mOhm
Мінімальне замовлення: 6
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: M
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 10 V
Мінімальне замовлення: 3