F381S475MSA
F381S475MSA KYOCERA AVX
F38.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 4.7UF 30V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 30 V
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F381S475MSA - CAP, 4.7UF, 30V, TANT, POLYMER, CASE S, tariffCode: 0, Produkthöhe: 0.8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [2012 Metric], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.5ohm, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Kapazität: 4.7µF, Spannung (DC): 30V, Rippelstrom: 300mA, Produktpalette: F38 Series, Hersteller-Größencode: S, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 1.25mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F381S475MSA F381S475MSA Виробник : KYOCERA AVX F38.pdf Description: CAP TANT POLY 4.7UF 30V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: S
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 30 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
F381S475MSA F381S475MSA Виробник : Kyocera AVX F38-3077541.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 4.7UF 30V 20% ESR500 1608-08
Мінімальне замовлення: 3
F381S475MSA F381S475MSA Виробник : KYOCERA AVX 3565613.pdf Description: KYOCERA AVX - F381S475MSA - CAP, 4.7UF, 30V, TANT, POLYMER, CASE S
tariffCode: 0
Produkthöhe: 0.8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [2012 Metric]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.5ohm
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 4.7µF
Spannung (DC): 30V
Rippelstrom: 300mA
Produktpalette: F38 Series
Hersteller-Größencode: S
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 1.25mm