Продукція > KEMET > F411JH222J063C
F411JH222J063C
F411JH222J063C Kemet
kemf3036pfr.pdf
Виробник: Kemet
Cap Film 0.0022uF 63V PP 5%( 7.2 X 4.5 X 6mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 100°C Bag
на замовлення 4302 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F411JH222J063C F411JH222J063C Виробник : Kemet kemf3036pfr.pdf Cap Film 0.0022uF 63V PP 5%( 7.2 X 4.5 X 6mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 100°C Bag