F412R-12MB
F412R-12MB Nidec Components Corporation
f412r.pdf
Виробник: Nidec Components Corporation
Description: FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 41mm L x 41mm H
Bearing Type: 1 Ball/1 Sleeve
RPM: 5400 RPM
Air Flow: 5.3 CFM (0.148m³/min)
Width: 12.20mm
Weight: 0.044 lb (19.96 g)
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 23.0dB(A)
Static Pressure: 0.102 in H2O (25.5 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 720 mW
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 41mm L x 41mm H, Bearing Type: 1 Ball/1 Sleeve, RPM: 5400 RPM, Air Flow: 5.3 CFM (0.148m³/min), Width: 12.20mm, Weight: 0.044 lb (19.96 g), Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 23.0dB(A), Static Pressure: 0.102 in H2O (25.5 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 720 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F412R-12MB F412R-12MB Виробник : Nidec Components f412r-1827123.pdf DC Fans Brushless DC Fan, 41 X 41 X 12.2mm, 12V DC, .15m3/min Air flow, 26 Pa Static pressure, 23db Noise, 1 ball bearing and 1 sleeve bearing
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
F412R-12MB F412R-12MB Виробник : Nidec Copal AA8038-1838053.pdf AC Fans AC Fan, 80x80x38mm, 230VAC, 0.07A, High Speed, Ball Bearing, Wire Leads