Продукція > KEMET > F450DD333J630C
F450DD333J630C
F450DD333J630C Kemet
kemf3033phe450.pdf
Виробник: Kemet
Cap Film 0.033uF 630V PP 5%( 26 X 6.5 X 14.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 105°C Bag
на замовлення 309 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 93
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Film 0.033uF 630V PP 5% (26 X 6.5 X 14.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 105°C Bulk.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F450DD333J630C Виробник : KEMET Description: 33NF 6C 5%V
Packaging: Tray
Part Status: Active
на замовлення 309 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
F450DD333J630C F450DD333J630C Виробник : Kemet kem_f3033_phe450.pdf Cap Film 0.033uF 630V PP 5% (26 X 6.5 X 14.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 105°C Bulk