Продукція > KEMET > F450RF104J2K0C
F450RF104J2K0C
F450RF104J2K0C Kemet
kem_f3033_phe450.pdf
Виробник: Kemet
Cap Film 0.1uF 2000V PP 5% (41 X 13 X 24mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 105°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук