Продукція > KEMET > F461AG153J630C
F461AG153J630C
F461AG153J630C KEMET
F461AG153J630C
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM POLYPROP RAD
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Capacitance: 0.015 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM POLYPROP RAD, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Capacitance: 0.015 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F461AG153J630C F461AG153J630C Виробник : KEMET KEM_F3028_F461_464-3316386.pdf Film Capacitors 300vac 0.015uF 5% LS 10mm