F518-1A7A1-11005
F518-1A7A1-11005 Amphenol ICC (FCI)
ffc_fpc_100mm_f518_f519.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN FFC FPC TOP 5POS 1MM R/A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Solder Retention
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 50V
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 5
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.118" (3.00mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm
Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled
Cable End Type: Straight
Flat Flex Type: FFC, FPC
Connector/Contact Type: Contacts, Top
Part Status: Active
на замовлення 34500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC FPC TOP 5POS 1MM R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 50V, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 5, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.118" (3.00mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled, Cable End Type: Straight, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Top, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F518-1A7A1-11005 F518-1A7A1-11005 Виробник : Amphenol ICC (FCI) ffc_fpc_100mm_f518_f519.pdf Description: CONN FFC FPC TOP 5POS 1MM R/A
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Solder Retention
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 50V
Number of Positions: 5
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Termination: Solder
FFC, FCB Thickness: 0.30mm
Cable End Type: Straight
Flat Flex Type: FFC, FPC
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
F518-1A7A1-11005 F518-1A7A1-11005 Виробник : Amphenol ICC / Aorora ffc_fpc_100mm_f518_f519.pdf FFC & FPC Connectors F518-1A7A1-11005-NON-ZIF