F52L1A7A111004B200
F52L1A7A111004B200 AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
3106949.pdf
Виробник: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - F52L1A7A111004B200 - CONN, FFC/FPC, 4POS, 2ROW, 1MM
tariffCode: 0
rohsCompliant: YES
FFC/FPC-Dicke: 0.3mm
Kontaktüberzug: Tin Plated Contacts
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphor Bronze
Ausführung: Receptacle
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 4Kontakt(e)
euEccn: NLR
Kontaktposition: -
Produktpalette: F52L Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kontaktanschluss: Surface Mount
Anzahl der Reihen: 2 Row
Rastermaß: 1mm
directShipCharge: 25
на замовлення 997 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - F52L1A7A111004B200 - CONN, FFC/FPC, 4POS, 2ROW, 1MM, tariffCode: 0, rohsCompliant: YES, FFC/FPC-Dicke: 0.3mm, Kontaktüberzug: Tin Plated Contacts, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktmaterial: Phosphor Bronze, Ausführung: Receptacle, usEccn: EAR99, Anzahl der Kontakte: 4Kontakt(e), euEccn: NLR, Kontaktposition: -, Produktpalette: F52L Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kontaktanschluss: Surface Mount, Anzahl der Reihen: 2 Row, Rastermaß: 1mm, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F52L1A7A111004B200 Виробник : Amphenol ICC (FCI) ffc_fpc_100mm_f52l_f52m.pdf Description: FLEX CONNECTOR, P=1.00MM, H=5.04
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 50V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 4
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.198" (5.04mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm