Продукція > AMPHENOL ICC (FCI) > F52L1A7H111015B100
F52L1A7H111015B100
F52L1A7H111015B100 Amphenol ICC (FCI)
ffc_fpc_100mm_f52l_f52m.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: FLEX CONNECTOR, P=1.00MM, H=5.04
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 50V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 15
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.198" (5.04mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm
Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP)
Cable End Type: Straight
Flat Flex Type: FFC, FPC
Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 1 Sided
Написати відгук
Description: FLEX CONNECTOR, P=1.00MM, H=5.04, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 50V, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 15, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.198" (5.04mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Cable End Type: Straight, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 1 Sided.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F52L1A7H111015B100 Виробник : Amphenol Aorora ffc_fpc_100mm_f52l_f52m.pdf FFC & FPC Connectors Flex Connector, P=1.00mm, H=5.04mm, Vertical orientation, NON-ZIF, 15P, With MYLAR
товару немає в наявності
F52L1A7H111015B100 Виробник : Amphenol ICC / Aorora ffc_fpc_100mm_f52l_f52m.pdf FFC & FPC Connectors Flex Connector, P=1.00mm, H=5.04mm, Vertical orientation, NON-ZIF, 15P, With MYLAR