Продукція > KEMET > F601BL334K400L
F601BL334K400L KEMET
Виробник: KEMET
Description: 330NF4 10%V
Написати відгук
Film Capacitors 330nF +/- 10% 200 VAC 400 VDC.
Інші пропозиції F601BL334K400L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F601BL334K400L F601BL334K400L Виробник : KEMET F3294_MMK-3316041.pdf Film Capacitors 330nF +/- 10% 200 VAC 400 VDC