Продукція > KEMET > F720FG474M300C
F720FG474M300C
F720FG474M300C Kemet
kemf3010phe820ex2300.pdf
Виробник: Kemet
Cap Film Suppression X2 0.47uF 760VDC/300VAC PET 20%( 31.5 X 11.5 X 22.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 100°C Bag
на замовлення 792 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85322500
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
на замовлення 713 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
F720FG474M300C Виробник : KEMET Description: 470NF AC 20V