F720G337MRC Nichicon
e-f72_75.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP TANT 330UF 4V 20% 2824
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 4V 20% 2824 7.2x6x1.2mm.
Інші пропозиції F720G337MRC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F720G337MRC Виробник : Nichicon e-f72_75.pdf Description: CAP TANT 330UF 4V 20% 2824
товару немає в наявності
F720G337MRC Виробник : AVX Corporation f72-f75.pdf Description: CAP TANT 330UF 4V 20% 2824
F720G337MRC F720G337MRC Виробник : AVX f72-f75-776544.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 4V 20% 2824 7.2x6x1.2mm