F720J108KMCAH1Q2
F720J108KMCAH1Q2 KYOCERA AVX Components
f72-f75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Low Profile and High CV Conformal Coated Chip
Написати відгук
Description: CONFORMAL LARGE, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2824 (7260 Metric), Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 140mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: M, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F720J108KMCAH1Q2 Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Description: CONFORMAL LARGE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2824 (7260 Metric)
Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 140mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 6.3 V