Продукція > KYOCERA AVX > F720J158KMCAQ2
F720J158KMCAQ2
F720J158KMCAQ2 KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 1500uF 6.3V 10% 2824 7.2x6x2mm
на замовлення 499 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONFORMAL LARGE, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2824 (7260 Metric), Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 140mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: M, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 1500 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції F720J158KMCAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F720J158KMCAQ2 Виробник : KYOCERA AVX Components f72-f75.pdf Cap Tant Solid 1500uF 6.3V M CASE 10%( 7.2 X 6 X 2mm) Pad SMD 7260-20 0.14 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
F720J158KMCAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Description: CONFORMAL LARGE
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2824 (7260 Metric)
Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 140mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
F720J158KMCAQ2 F720J158KMCAQ2 Виробник : AVX f95-776234.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1500uF 6.3V 10% 2824, 7.2x6x2mm