Продукція > KYOCERA AVX > F720J158MMCAQ2
F720J158MMCAQ2
F720J158MMCAQ2 KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1500UF 20% 6.3V 2824
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2824 (7260 Metric)
Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 140mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 280 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1500UF 20% 6.3V 2824, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2824 (7260 Metric), Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 140mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: M, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1500 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції F720J158MMCAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F720J158MMCAQ2 F720J158MMCAQ2 Виробник : KYOCERA AVX Components f72-f75.pdf Cap Tant Solid 1500uF 6.3V M CASE 20%( 7.2 X 6 X 2mm) Pad SMD 7260-20 0.14 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
F720J158MMCAQ2 F720J158MMCAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Description: CAP TANT 1500UF 20% 6.3V 2824
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: M
Part Status: Active
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
F720J158MMCAQ2 F720J158MMCAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 1500uF 20% 2824 ESR= 140 mOhm