F720J227MRC
F720J227MRC KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 20% 6.3V 2824
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2824 (7260 Metric)
Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 220UF 20% 6.3V 2824, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2824 (7260 Metric), Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції F720J227MRC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F720J227MRC F720J227MRC Виробник : AVX f72-f75-776544.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 6.3V 20% 2824, 7.2x6x1.2mm