Продукція > AVX > F720J337MRC
F720J337MRC
F720J337MRC AVX
f72-f75-776544.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 6.3V 20% 2824 7.2x6x1.2mm
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F720J337MRC AVX
Description: CAP TANT 330UF 20% 6.3V 2824, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2824 (7260 Metric), Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції F720J337MRC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F720J337MRC F720J337MRC Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Description: CAP TANT 330UF 20% 6.3V 2824
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2824 (7260 Metric)
Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: R
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V