F721A108MMC
F721A108MMC KYOCERA AVX Components
f72-f75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 1000uF 10V M CASE 20% (7.2 X 6 X 2mm) Pad SMD 0.14 Ohm 125°C
Написати відгук
Інші пропозиції F721A108MMC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F721A108MMC Виробник : AVX Corporation f72-f75.pdf Description: CAP TANT 1000UF 10V 20% 2824
товару немає в наявності
F721A108MMC F721A108MMC Виробник : KYOCERA AVX f72-f75.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1000uF 10V 20% 2824 7.2x6x2mm