F721A477MMC
F721A477MMC KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 470UF 20% 10V 2824
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2824 (7260 Metric)
Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 140mOhm
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 453 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 470UF 20% 10V 2824, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2824 (7260 Metric), Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 140mOhm, Manufacturer Size Code: M, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції F721A477MMC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F721A477MMC F721A477MMC Виробник : AVX f72-f75-776544.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 470uF 10V 20% 2824 7.2x6x2mm
на замовлення 265 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
F721A477MMC F721A477MMC Виробник : KYOCERA AVX Components f72-f75.pdf Cap Tant Solid 470uF 10V M CASE 20% (7.2 X 6 X 2mm) Pad SMD 0.14 Ohm 125°C
товару немає в наявності
F721A477MMC F721A477MMC Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Description: CAP TANT 470UF 20% 10V 2824
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: M
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
F721A477MMC F721A477MMC Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 470uF 10V 20% 2824 7 .2x6x2mm