F750G108KDC
F750G108KDC KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1000UF 10% 4V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 120mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 364 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1000UF 10% 4V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 120mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Інші пропозиції F750G108KDC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F750G108KDC F750G108KDC Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Description: CAP TANT 1000UF 10% 4V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 4 V
товару немає в наявності
F750G108KDC F750G108KDC Виробник : Kyocera AVX AVXC_S_A0011739256_1-2538210.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1000uF 4V 10% 2914 7.3x4.3x2.8mm