F750G228KRC
F750G228KRC KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 2200UF 10% 4V 2824
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2824 (7260 Metric)
Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm)
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F750G228KRC - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 2200 µF, 4 V, 2824 [Metrisch 7260], ± 10%, 0.07 ohm, R, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.2mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2824 [Metrisch 7260], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 10%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.07ohm, Produktlänge: 7.2mm, euEccn: NLR, Kapazität: 2200µF, Spannung (DC): 4V, Rippelstrom: 1.89A, Produktpalette: F75 Series, Hersteller-Größencode: R, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 6mm, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F750G228KRC F750G228KRC Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Description: CAP TANT 2200UF 10% 4V 2824
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: R
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 792 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
F750G228KRC F750G228KRC Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013884952-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - F750G228KRC - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 2200 µF, 4 V, 2824 [Metrisch 7260], ± 10%, 0.07 ohm, R
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.2mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2824 [Metrisch 7260]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 10%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.07ohm
Produktlänge: 7.2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 2200µF
Spannung (DC): 4V
Rippelstrom: 1.89A
Produktpalette: F75 Series
Hersteller-Größencode: R
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 6mm
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 814 шт:
Мінімальне замовлення: 10
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.2mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 10%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 2200µF
Spannung (DC): 4V
Rippelstrom: 1.89A
Produktpalette: F75 Series
Hersteller-Größencode: R
Produktbreite: 6mm
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 814 шт:
Мінімальне замовлення: 2
F750G228KRC F750G228KRC Виробник : Kyocera AVX F72-F75.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2200uF 4V 10% 2824 7 .2x6x1.2mm