F750G477MCC
F750G477MCC KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 470UF 20% 4V 2812
на замовлення 158 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 470uF 4V 20% 2813 7. 1x3.2x2.5mm.
Інші пропозиції F750G477MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F750G477MCC F750G477MCC Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Description: CAP TANT 470UF 20% 4V 2812
товару немає в наявності
F750G477MCC F750G477MCC Виробник : KYOCERA AVX F72_F75-3162594.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 470uF 4V 20% 2813 7. 1x3.2x2.5mm