F750G687KDC
F750G687KDC KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 680UF 10% 4V 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 680uF 4V 10% 2914 7. 3x4.3x2.8mm.
Інші пропозиції F750G687KDC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F750G687KDC F750G687KDC Виробник : AVX f72-f75-776544.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 680uF 4V 10% 2914 7.3x4.3x2.8mm
товару немає в наявності
F750G687KDC F750G687KDC Виробник : KYOCERA AVX F72_F75-3162594.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 680uF 4V 10% 2914 7. 3x4.3x2.8mm