F750G687MDC
F750G687MDC KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 680UF 20% 4V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 120mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 4 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 680UF 20% 4V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 120mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Інші пропозиції F750G687MDC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F750G687MDC F750G687MDC Виробник : AVX f72-f75-776544.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 680uF 4V 20% 2914 7.3x4.3x2.8mm
товару немає в наявності
F750G687MDC F750G687MDC Виробник : KYOCERA AVX F72_F75-3162594.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 680uF 4V 20% 2914 7. 3x4.3x2.8mm