F750J108MRC
F750J108MRC Kyocera AVX
F72_F75-3162594.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 1000uF 20% 2824 ESR= 120 mOhm
на замовлення 480 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1000UF 20% 6.3V 2824, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2824 (7260 Metric), Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 120mOhm, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F750J108MRC F750J108MRC Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Description: CAP TANT 1000UF 20% 6.3V 2824
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2824 (7260 Metric)
Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 120mOhm
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 1076 шт:
Кількість Ціна
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: R
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 6.3 V