Продукція > KYOCERA AVX > F750J108MUCAQ2
F750J108MUCAQ2
F750J108MUCAQ2 KYOCERA AVX
AVXC-S-A0013884952-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - F750J108MUCAQ2 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 1000 µF, 6.3 V, 2812 [Metrisch: 7132], ± 20%, 0.15 ohm
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 4.1mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2812 [Metrisch: 7132]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.15ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 1000µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 856mA
Produktpalette: F75
Hersteller-Größencode: U
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 6.1mm
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 323 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F750J108MUCAQ2 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 1000 µF, 6.3 V, 2812 [Metrisch: 7132], ± 20%, 0.15 ohm, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 4.1mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2812 [Metrisch: 7132], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.15ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 1000µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 856mA, Produktpalette: F75, Hersteller-Größencode: U, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 6.1mm, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F750J108MUCAQ2 F750J108MUCAQ2 Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013884952-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - F750J108MUCAQ2 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 1000 µF, 6.3 V, 2812 [Metrisch: 7132], ± 20%, 0.15 ohm
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 4.1mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 1000µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 856mA
Produktpalette: F75
Hersteller-Größencode: U
Produktbreite: 6.1mm
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 323 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
F750J108MUCAQ2 F750J108MUCAQ2 Виробник : Kyocera AVX F72_F75-3162594.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1000uF 6.3V 20%2813 ESR=0.15 Ohm
на замовлення 41 шт:
F750J108MUCAQ2 F750J108MUCAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Description: CAP TANT 1000UF 20% 6.3V 2812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2812 (7132 Metric)
Size / Dimension: 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: U
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: U
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 6.3 V