F750J227KCC
F750J227KCC KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 10% 6.3V 2812
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2812 (7132 Metric)
Size / Dimension: 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 220UF 10% 6.3V 2812, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2812 (7132 Metric), Size / Dimension: 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції F750J227KCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F750J227KCC F750J227KCC Виробник : AVX f72-f75-776544.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 6.3V 10% 2813, 7.1x3.2x2.5mm
товару немає в наявності
F750J227KCC F750J227KCC Виробник : KYOCERA AVX F72_F75-3162594.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 6.3V 10% 2813 7.1x3.2x2.5mm