Продукція > KYOCERA AVX > F750J228MMCAQ2
F750J228MMCAQ2
F750J228MMCAQ2 KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 2200UF 20% 6.3V 2824
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2200uF 6.3V 20% 2824 ESR=0.15 Ohm.
Інші пропозиції F750J228MMCAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F750J228MMCAQ2 F750J228MMCAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Description: CAP TANT 2200UF 20% 6.3V 2824
товару немає в наявності
F750J228MMCAQ2 F750J228MMCAQ2 Виробник : Kyocera AVX F72-F75.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2200uF 6.3V 20% 2824 ESR=0.15 Ohm