F750J337KDC
F750J337KDC KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 330UF 10% 6.3V 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 6.3V 10% 2914, 7.3x4.3x2.8mm.
Інші пропозиції F750J337KDC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F750J337KDC F750J337KDC Виробник : AVX f72-f75-776544.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 6.3V 10% 2914, 7.3x4.3x2.8mm