Продукція > AVX > F750J337MDC
F750J337MDC
F750J337MDC AVX
f72-f75-776544.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 6.3V 20% 2914, 7.3x4.3x2.8mm
на замовлення 490 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F750J337MDC AVX
Description: CAP TANT 330UF 20% 6.3V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції F750J337MDC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F750J337MDC F750J337MDC Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Description: CAP TANT 330UF 20% 6.3V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: D
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V