F750J477KDC
F750J477KDC KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 470UF 10% 6.3V 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 470uF 6.3V 10% 2914, 7.3x4.3x2.8mm.
Інші пропозиції F750J477KDC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F750J477KDC F750J477KDC Виробник : AVX f72-f75-776544.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 470uF 6.3V 10% 2914, 7.3x4.3x2.8mm