F750J477KUC
F750J477KUC KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 470UF 10% 6.3V 2812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2812 (7132 Metric)
Size / Dimension: 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm
Manufacturer Size Code: U
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 470UF 10% 6.3V 2812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2812 (7132 Metric), Size / Dimension: 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm, Manufacturer Size Code: U, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F750J477KUC F750J477KUC Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Description: CAP TANT 470UF 10% 6.3V 2812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: U
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Кількість Ціна
F750J477KUC F750J477KUC Виробник : AVX f72-f75-776544.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 470uF 6.3V 10% 2813, 7.1x3.2x2mm
F750J477KUC F750J477KUC Виробник : KYOCERA AVX F72_F75-3162594.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 470uF 6.3V 10% 2813 7.1x3.2x2mm