F750J477MUC
F750J477MUC KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 470UF 20% 6.3V 2812
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 470uF 6.3V 20% 2813, 7.1x3.2x2mm.
Інші пропозиції F750J477MUC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F750J477MUC F750J477MUC Виробник : AVX f72-f75-776544.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 470uF 6.3V 20% 2813, 7.1x3.2x2mm