F750J687MDC
F750J687MDC KYOCERA AVX
F72_F75-3162594.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 680uF 20% 2917 ESR= 120 mOhm
на замовлення 480 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 680UF 20% 6.3V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 120mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F750J687MDC F750J687MDC Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Description: CAP TANT 680UF 20% 6.3V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 120mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
F750J687MDC F750J687MDC Виробник : AVX f72-f75-776544.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 680uF 6.3V 20% 2914, 7.3x4.3x2.8mm
на замовлення 325 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: D
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 6.3 V