F751A157KCC
F751A157KCC Nichicon
e-f72_75.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP TANT 150UF 10V 10% 2812
на замовлення 446 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF 10V 10% 2813, 7.1x3.2x2.5mm.
Інші пропозиції F751A157KCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F751A157KCC F751A157KCC Виробник : Nichicon e-f72_75.pdf Description: CAP TANT 150UF 10V 10% 2812
на замовлення 500 шт:
товару немає в наявності
F751A157KCC F751A157KCC Виробник : AVX Corporation f72-f75.pdf Description: CAP TANT 150UF 10V 10% 2812
товару немає в наявності
F751A157KCC F751A157KCC Виробник : AVX f72-f75-776544.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF 10V 10% 2813, 7.1x3.2x2.5mm