F751A157MCC
F751A157MCC KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 150UF 20% 10V 2812
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2812 (7132 Metric)
Size / Dimension: 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 220mOhm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 309 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 150UF 20% 10V 2812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2812 (7132 Metric), Size / Dimension: 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 220mOhm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції F751A157MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F751A157MCC F751A157MCC Виробник : AVX f72-f75-776544.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF 10V 20% 2813, 7.1x3.2x2.5mm
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
F751A157MCC F751A157MCC Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Description: CAP TANT 150UF 20% 10V 2812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: C
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 10 V